top of page
Szukaj

Warsztat Gimnastyki Słowiańskiej w Wałczu

Dzięki otwartości na współdziałanie kobiet i gościnności Agnieszki Czachor, instruktorki gimnastyki słowiańskiej, mam niezmierną przyjemność zaprosić Was , miłe kobiety na 2 -dniowe warsztaty Gimnastyki Słowiańskiej dla Kobiet, według tradycyjnej szkoły białoruskiej. Podczas naszego spotkania poznasz system 27 ćwiczeń dedykowanych wyłącznie kobietom, jako sposób na utrzymanie ciała i ducha w dobrym zdrowiu, w pełni sił i harmonii. Założeniem gimnastyki jest to, że mocą kobiety jest siła i energia, którą emanuje…

Podczas gimnastyki, na poziomie fizycznym ROZLUŹNIAMY, WZMACNIAMY i ROZCIĄGAMY CAŁE CIAŁO. Szczególną uwagę poświęcamy takim obszarom jak: kręgosłup, nogi, miednica,biodra, brzuch, klatka piersiowa, ramiona, szyja, głowa.

Ćwicząc pracujemy również z organami wewnętrznymi i gruczołami dokrewnymi, takimi jak: tarczyca, grasica, nadnercza. Poruszając ciałem i oddychając w odpowiedni sposób masujemy okolice żołądka, śledziony, wątroby, wzmacniamy perystaltykę jelit etc, relaksujemy, tonifikujemy i dotleniamy...

Ćwiczenia mają korzystny wpływ na system hormonalny i rozrodczy, są bezcennym wsparciem przy bolesnym miesiączkowaniu, w okresie menopauzy, a nawet w trudnościach z zajściem w ciążę.

Wiele praktykujących pań zauważyło bardzo korzystny wpływ ćwiczeń na życie intymne, zwiększenie potencjału seksualnego i atrakcyjności.

GIMNASTYKA a WYGLĄD ZEWNĘTRZNY. Podczas ćwiczeń ciało samoistnie powraca do prawidłowej postawy ciała. Wysoko trzymana głowa, proste plecy, wyrównany tułów i pewny krok, niewątpliwie wpływają na poczucie pewności siebie, lepsze samopoczucie i postrzeganie przez innych.

GIMNASTYKA a ENERGETYKA KOBIETY. Skupiając się na sobie, swoim ciele i oddechu podczas ćwiczeń nawiązujemy ponowny kontakt z ciałem i łączymy się z pragnieniami duszy. Uczymy się bycia łagodnymi i wspierającymi dla siebie, odkrywamy pokłady wewnętrznej mocy i kreatywności. Transformujemy nie tylko ciało, ale i nasze wnętrze na głębokim poziomie. Nasz kobiecość rozkwita, potencjał odnajduje spełnienie. Kobiety praktykujące gimnastykę emanują naturalnym pięknem, delikatnością, wrażliwością, jednocześnie stojąc "twardo na ziemi”.

GIMNASTYKA a ZDROWIE. Porusza wszystkie partie mięśni, koryguje krzywizny kręgosłupa, działa korzystnie na wszelkie problemy “natury kobiecej”, tj.: bolesne i nieregularne miesiączki, menopauza, bezpłodność.

Podczas warsztatów otrzymacie swoje indywidualne ćwiczenia, wyliczone według horoskopu księżycowego z daty, godziny i miejsca urodzenia. Zestaw ten składa się z 7 ćwiczeń, których samodzielna praktyka zajmuje ok. 15 minut, i może stać się codziennym rytuałem, swoistą medytacją.

Zapraszam kobiety w każdym wieku i z różną kondycją fizyczną, nie musisz być do tego specjalnie przygotowana, również kobiety w ciąży, po porodzie i w trakcie karmienia piersią.

PROWADZĄCA:

Agnieszka Żaba:instruktorka Żeńskiej Gimnastyki Słowiańskiej w tradycji białoruskiej (szkoła Oksany Pawłowskiej), nauczycielka jogi (wywodząca się ze szkoły ETY VINIYOGA ESPAÑA), praktyk Access Bars, masażystka. Ukończyła szereg kursów z zakresu naturalnych metod wspierania zdrowia, propagatorka hasła WSZYSTKO JEST MOŻLIWE!, Pasjonatka przemian wewnętrznych, otwarta na świat i ludzi.

ZAPISY: pod numerem tel. 570 972 184 lub na adres mail angiezaba@wp.pl (podaj datę, godz. i miejsce urodzenia -potrzebne do ustalenia ćwiczeń indywidualnych).

KOSZT UDZIAŁU: 330 zł

UWAGA! 50 zł. zniżki dla osób będących po raz kolejny u prowadzącej.

WARSZTATY ODBYWAJĄ SIĘ W KAMERALNEJ GRUPIE ! Gimnastyka prowadzona jest z indywidualnym podejściem do każdej uczestniczki, stąd …LICZBA MIEJSC JEST OGRANICZONA !

Obowiązuje bezzwrotna zaliczka 100zł płatna na konto: 04 1240 1978 1111 0010 8605 9902 / Agnieszka Żaba,

z tytułu – warsztat wałcz+imię i nazwisko Zaliczka stanowi rezerwację miejsca. Warsztaty odbywają się : – sobota 9.30-13.30 - niedziela 9.30-13.30

Zabierz ze sobą wygodny strój i koc (matę). Ćwiczymy boso lub w skarpetkach. Zaleca się ćwiczyć bez biustonoszy.

Gimnastyka jest unikatowym systemem pod tym względem. W całości ukierunkowana jest pod potrzeby kobiety, z poszanowaniem ich ciał, emocji i psychiki, a każde z ćwiczeń można dostosować wariantem do ćwiczącej, co niweluje koniecznoś podziału na grupy początkujące i zaawansowane.

Zapraszamy serdecznie do wspólnego przebywania w kręgu kobiet, w atmosferze zrozumienia i akceptacji, wzajemnego wsparcia i radowania się.

Agnieszka Żaba i Agnieszka Czachor-współorganizatorka warsztatów

https://www.facebook.com/events/526837374735225/


bottom of page