top of page
Szukaj

Warsztat Gimnastyki Słowiańskiej z Oksaną Pawłowską

Zaktualizowano: 29 sie 2019


Zapraszam Was Drogie Panie na wyjątkowy warsztat Gimnastyki Słowiańskiej z Oksaną Pawowską - założycielką Szkoły Gimnastyki Słowiańskiej dla Kobiet w Tradycji Białoruskiej, od kilkunastu lat praktykujacą Gimnastyke Słowiańską, kształcącą instruktorki tej metody pracy z ciałem na Białorusi i za granicą m.in. w Polsce.

To pierwsze takie spotkanie na Dolnym Śląsku!

Każda kobieta mile widziana, bez ograniczeń wiekowych i sprawnościowych. Ta, która już zna gimnastykę i ta, która jest jej dopiero ciekawa. Moja radość z możliwości stworzenia tego wydarzenia jest szczególna,gdyż to właśnie pod bacznym okiem Oksany Pawłowskiej zdawałam egzamin instruktorski w marcu 2018 i wciąż doskonalę umiejetności na zjazdach instuktorskich i kobiet ćwiczących gimnastykę.

Spotkanie z Oksaną to bardzo inspirujące doświadczenie, będziecie miały możliwość “dotknąć” tematu u źródła, zadać pytania, wspólnie poćwiczyć, uzyskać indywidualną korektę do własnej praktyki. Jednym słowem wzbogacić praktykę gimnastyki na wielu poziomach.

Spotykamy się 26 września 2019r. w godz. 19.30 Inwestycja to 150 zł, a dla uczestniczek stałych czwartkowych zajęć przewidziana zniżka 130 zł. Czas trwania warsztatu – 1,5 godz. Obowiązują zapisy, tel. 570 972 184 - Agnieszka Żaba Ilość miejsc ograniczona 🙂

Adres miejsca warsztatu: Centrum Rozwoju Osobowego Renesans ul. Of. Oświęcimskich 15, IIp 58-100 Świdnica

* Prowadząca: Mgr Oksana Pawłowska, absolwentka Białoruskiego Państwowego Uniwersytetu Kultury i Sztuki w Mińsku, uczennica G. Adamowicza w zakresie Gimnastyki Słowiańskiej dla Kobiet, założycielka Szkoły Gimnastyki Słowiańskiej dla Kobiet w Tradycji Białoruskiej. * Organizatorka: Agnieszka K. Żaba, instruktorka Gimnastyki Słowiańskiej dla Kobiet od marca 2018 roku, prowadzi zajęcia indywidualne i grupowe dla kobiet w Świdnicy. Nauczycielka Jogi, praktyk Access Bars®, Masażyska.

Zabierz ze sobą koc, butelkę wody i wygodny strój – dobry nastrój będzie zapewniony ! Do zobaczenia

bottom of page