top of page

Sesje BARS

BARS® to zabieg energetyczny polegający na dotykaniu odpowiednich punktów na głowie, dochodzi wtedy do rozładowania spolaryzowanego ładunku elektrycznego, który został zgromadzony w Twoim mózgu. Ładunek ten jest ściśle powiązany z Twoimi postawami, decyzjami, opiniami, wierzeniami, które świadomie lub nieświadomie przyjąłeś/aś do swojego swojego życia.

Po sesjach BARS wchodzi się w tryb lekkości funkcjonowania, następuje znaczne uwolnienie od przytłaczających emocji i myśli, nagromadzonych przez całe życie. Pojawia się radość, spokój, głębsze zrozumienie siebie, innych ludzi i procesów życiowych. Dotykamy takich sfer jak m. in. Moc Kreacji, Pieniądze, Ciało, Kontrola, Seksualność, Zdrowie, Starzenie, Marzenia i inne.

Ponadto po sesjach BARS zaobserwowano wzrost poczucia własnej wartości, zmniejszenie gonitwy myśli i redukcję stresu, wzrost poczucia własnej wartości i zaufania do siebie samego, zmniejszenie poziomu lęków,  większą łatwość i zdolność podejmowania decyzji, pojawienie się nowych możliwości życiowych i otwarcie na nie, łatwiejsze dokonywanie zmian życiowych, znika otumanienie, pojawia się trzeźwość i przytomność umysłu (również u osób biorących leki psychotropowe), polepszenie w rozwoju u dzieci z autyzmem

 

Więcej informacji znajdziesz tutaj - pol.accessconsciousness.eu/klasy/klasa-bars/

                                                                 www.accessconsciousness.com/pl/

Czas trwania sesji - 90 min. Cena – 150zł 

BARS.jpg
bottom of page